Özel Ajanda ve Defter Yapımı

Ajanda ve defterler randevular ve etkinlikler hakkında hatırlatıcılar içerir ve son derece kişiseldir. Bir çok aşaması el yapımı ajanda imalatı kurumsal hayatın vazgeçilmez parçasıdır. Toplantı, fuar, seminer, iş seyahatleri ve günlük iş rutininde ajandalar firmanızın mobil reklamını yaparak hafızalarda kalmasını sağlar. Her türlü amaca hizmet eden ajanda çeşitleri ihtiyaçlara göre özelleştirilerek iş hayatında iyi organize olmamızı sağlar. Müşterilerinize hediye edeceğiniz şık tasarımlı ajanda ve defterler promosyon ürünleri içinde en etkilisidir. Logonuzun basılı olduğu ajanda kullanımı ile markanız yıl boyu göz önünde olur.

Kıbrıs’ta kaliteli ve şık tasarımlı özel üretim 2023 promosyon ajanda ve defter çeşitleri ile kurumsal imajınıza prestij katmak için doğru bir tercihtir.

Logo Baskılı İç Blok

Marka isminizi ve özel tasarımlarınızı ajandanın / defterin tüm sayfalarını özelleştirerek yılın her günü firmanızın reklamını yapabilirsiniz.

Marka renklerinizi özel tasarımlara yansıtarak tüm sayfalarına uygun fiyatlar ile uygulayabilirsiniz.

Reklam Sayfaları

Özel üretim ajanda / defterin ilk sayfalarına veya iç kısımlarına her sayfasını ayrı ayrı tasarlayarak farklı sayfalarda farklı mesajlar, planlayıcılar ekleyerek markanızın reklamlarını veya ürün kataloğunuzun 365 gün boyunca etkili bir tanıtım yapabilirsiniz.

Özel Yan Kağıt Baskısı

Kapaktan sonraki ilk sayfaya tamamen markanıza özel reklam veya özel tasarımlar ile canlılık katıyoruz.

Perforajlı Sayfalar

Ajanda / defter sayfalarının tamamına veya belli bir kısmına perforaj uygulayabiliriz.

Kenar Boyama ve Özel Tasarım Kılıflar

Kapaktan sonraki ilk sayfaya tamamen markanıza özel reklam veya özel tasarımlar ile canlılık katıyoruz.
2023 Özel ajanda ve defter yapımı, promosyon ajanda çeşitleri ve toptan ajanda fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayın. Deri kapaklı ajanda, sıvama kapak ajanda veya defter, spiralli ajanda, telli ajanda, manyetik kilitli ajanda, cep ajandası, hesap makineli ajanda, özel üretim defterler veya hazır toptan defterler…

Seçiminiz ne olursa olsun en yüksek kalitede ve en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz.
Teklifleriniz için: info@kibristapromosyon.com mail gönderebilirsiniz.
Siparişleriniz için 0548 886 93 46 nolu numarayı arayabilir veya WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.